Historia

Spółka JP Contracting rozpoczęła działalność operacyjną pod obecną nazwą, w zmienionym układzie właścicielskim i pod nowym kierownictwem z początkiem 2012 roku.

Projekt JP Contracting powstał w wyniku zaangażowania grupy menadżerów posiadających unikalne kwalifikacje zdobyte w procesie tworzenia i dynamicznego rozwoju czołowych polskich przedsiębiorstw zajmujących się wykonawstwem robót budowlano-montażowych.

Z udziałem inżynierów pracujących dziś dla JP Contracting powstały: najwyższy budynek biurowy w Polsce, największe pod względem powierzchni centrum handlowe, setki tysięcy metrów kwadratowych domów mieszkalnych i apartamentów, dziesiątki obiektów kulturalnych i edukacyjnych.

Nasza kadra inżynierska, na przestrzeni ostatnich lat, brała aktywny udział w większości sztandarowych inwestycji infrastrukturalnych wykonywanych w ramach programu modernizacji naszego kraju.

Synteza talentu i doświadczenia zawodowego naszych pracowników oraz konsekwencja w osiąganiu sukcesu, sprawia, że nasz potencjał kadrowy i techniczno-organizacyjny może stanowić kwintesencję dorobku i osiągnięć ostatnich 20 lat polskiej branży budowlanej.

Krok po kroku pozyskujemy kolejne zlecenia budując nasz prestiż i pozycję rynkową.